Dekorativní obraz "Holandská krajina"
36 fajánsových kachlí adjustovaných v dřevěném rámu, smetanová glazura, podglazurní malba kobaltem, motiv krajiny s honem zajíců a holandským nápisem, Holandsko, Delft, 19. století, rozměr desky 78 cm, tři kachle poškozené (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |